Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
  • MKS DRAWA DRAWSKO POMORSKIE

IV liga zachodniopomorska


sezon 2009/2010

 
Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
  1.  Pogoń Barlinek 15 34 10 4 1 29-8
  2.  Gryf Kamień Pomorski 15 33 11 0 4 49-16
  3.  Hutnik Szczecin 15 31 9 4 2 32-16
  4.  Ina Goleniów 15 30 8 6 1 31-16
  5.  Gwardia Koszalin 15 30 9 3 3 28-13
  6.  Wybrzeże Rewalskie 15 30 9 3 3 33-17
  7.  Vineta Wolin 15 28 9 1 5 30-17
  8.  Sarmata Dobra 15 25 8 1 6 37-23
  9.  Victoria Przecław 12 21 6 3 6 22-21
10.  Drawa Drawsko Pom 15 17 4 5 6 16-20
11.  Leśnik/Rossa Manowo 15 15 3 6 6 14-16
12.  Piast Chociwel 15 12 3 3 9 20-28
13.  Sława Sławno 15 11 3 2 10 14-47
14.  Sokół Pyrzyce 15 10 3 1 11 19-42
15.  Stal Szczecin 15 5 1 2 12 15-41
16.  Piast Drzonowo 15 5 1 2 12 11-59



Terminarz rundy jesiennej




Kolejka 1 - 15 sierpień

Wybrzeże Rewalskie 2-3 Gwardia Koszalin
Piast Drzonowo 4-7 Sokół Pyrzyce
Hutnik Szczecin 3-0 Sława Sławno
Stal Szczecin 2-2 Pogoń Barlinek
Piast Chociwel 2-2 Ina Goleniów
Victoria Przecław 2-1
(02.09.09)
MKS DRAWA
Vineta Wolin 2-2 Sarmata Dobra
Leśnik/Rossa Manowo 0-3 Gryf Kamień Pomorski

Kolejka 2 - 19 sierpień

Gwardia Koszalin 3-2 Gryf Kamień Pomorski
Sarmata Dobra 1-1 Leśnik/Rossa Manowo
MKS DRAWA 2-1 Vineta Wolin
Ina Goleniów 0-0 Victoria Przecław
Pogoń Barlinek 2-0 Piast Chociwel
Sława Sławno 1-1 Stal Szczecin
Sokół Pyrzyce 1-4 Hutnik Szczecin
Wybrzeże Rewalskie 7-1 Piast Drzonowo

Kolejka 3 - 22 sierpień

Piast Drzonowo 0-3
(wo)
Gwardia Koszalin
Hutnik Szczecin 1-2 Wybrzeże Rewalskie
Stal Szczecin 0-1 Sokół Pyrzyce
Piast Chociwel 4-0 Sława Sławno
Victoria Przecław 0-1 Pogoń Barlinek
Vineta Wolin 1-3 Ina Goleniów
Leśnik/Rossa Manowo 0-2 MKS DRAWA
Gryf Kamień Pomorski 3-0 Sarmata Dobra

Kolejka 4 - 29 sierpień

Sarmata Dobra 0-1 Gwardia Koszalin
MKS DRAWA 1-3 Gryf Kamień Pomorski
Ina Goleniów 1-1 Leśnik/Rossa Manowo
Pogoń Barlinek 0-1 Vineta Wolin
Sława Sławno 2-3 Victoria Przecław
Sokół Pyrzyce 2-3 Piast Chociwel
Wybrzeże Rewalskie 2-1 Stal Szczecin
Piast Drzonowo 0-5 Hutnik Szczecin

Kolejka 5 - 5 wrzesień

Hutnik Szczecin 1-1 Gwardia Koszalin
Stal Szczecin 3-0 Piast Drzonowo
Piast Chociwel 0-5 Wybrzeże Rewalskie
Victoria Przecław 2-0 Sokół Pyrzyce
Vineta Wolin 7-1 Sława Sławno
Leśnik/Rossa Manowo 0-2 Pogoń Barlinek
Gryf Kamień Pomorski 4-0 Ina Goleniów
Sarmata Dobra 4-2 MKS DRAWA

Kolejka 6 - 12 wrzesień

Gwardia Koszalin 1-1 MKS DRAWA
Ina Goleniów 2-1 Sarmata Dobra
Pogoń Barlinek 3-0 Gryf Kamień Pomorski
Sława Sławno 0-1 Leśnik/Rossa Manowo
Sokół Pyrzyce 0-5 Vineta Wolin
Wybrzeże Rewalskie 2-1 Victoria Przecław
Piast Drzonowo 3-1 Piast Chociwel
Hutnik Szczecin 2-1 Stal Szczecin

Kolejka 7 - 19 wrzesień

Stal Szczecin 0-2 Gwardia Koszalin
Piast Chociwel 1-3 Hutnik Szczecin
Victoria Przecław 4-0 Piast Drzonowo
Vineta Wolin 1-0 Wybrzeże Rewalskie
Leśnik/Rossa Manowo 0-0 Sokół Pyrzyce
Gryf Kamień Pomorski 7-1 Sława Sławno
Sarmata Dobra 0-1 Pogoń Barlinek
MKS DRAWA 0-1 Ina Goleniów

Kolejka 8 - 26 wrzesień

Gwardia Koszalin 0-1 Ina Goleniów
Pogoń Barlinek 0-0 MKS DRAWA
Sława Sławno 2-1 Sarmata Dobra
Sokół Pyrzyce 1-7 Gryf Kamień Pomorski
Wybrzeże Rewalski 1-1 Leśnik/Rossa Manowo
Piast Drzonowo 0-4 Vineta Wolin
Hutnik Szczecin 1-1 Victoria Przecław
Stal Szczecin 0-5 Piast Chociwel

Kolejka 9 - 3 październik

Piast Chociwel 0-1 Gwardia Koszalin
Victoria Przecław 2-1 Stal Szczecin
Vineta Wolin 0-3 Hutnik Szczecin
Leśnik/Rossa Manowo 1-1 Piast Drzonowo
Gryf Kamień Pomorski 0-1 Wybrzeże Rewalskie
Sarmata Dobra 3-1 Sokół Pyrzyce
MKS DRAWA 0-0 Sława Sławno
Ina Goleniów 3-3 Pogoń Barlinek

Kolejka 10 - 10 październik

Gwardia Koszalin 0-1 Pogoń Barlinek
Sława Sławno 0-3 Ina Goleniów
Sokół Pyrzyce 2-0 MKS DRAWA
Wybrzeże Rewalskie 4-0 Sarmata Dobra
Piast Drzonowo 0-8 Gryf Kamień Pomorski
Hutnik Szczecin 1-0 Leśnik/Rossa Manowo
Stal Szczecin 1-3 Vineta Wolin
Piast Chociwel 1-1 Victoria Przecław

Kolejka 11 - 17 październik

Victoria Przecław 4-2 Gwardia Koszalin
Vineta Wolin 1-0 Piast Chociwel
Leśnik/Rossa Manowo 6-0 Stal Szczecin
Gryf Kamień Pomorski 0-2 Hutnik Szczecin
Sarmata Dobra 6-0 Piast Drzonowo
MKS DRAWA 0-0 Wybrzeże Rewalskie
Ina Goleniów 2-0 Sokół Pyrzyce
Pogoń Barlinek 4-0 Sława Sławno

Kolejka 12 - 24 październik

Gwardia Koszalin 7-0 Sława Sławno
Sokół Pyrzyce 2-4 Pogoń Barlinek
Wybrzeże Rewalskie 1-1 Ina Goleniów
Piast Drzonowo 1-1 MKS DRAWA
Hutnik Szczecin 1-6 Sarmata Dobra
Stal Szczecin 1-2 Gryf Kamień Pomorski
Piast Chociwel 0-0 Leśnik/Rossa Manowo
Victoria Przecław 0-1 Vineta Wolin

Kolejka 13 - 7 listopad

Vineta Wolin 0-0 Gwardia Koszalin
Leśnik/Rossa Manowo 3-1 Victoria Przecław
Gryf Kamień Pomorski 3-1 Piast Chociwel
Sarmata Dobra 7-2 Stal Szczecin
MKS DRAWA 1-3 Hutnik Szczecin
Ina Goleniów 6-0 Piast Drzonowo
Pogoń Barlinek 5-0 Wybrzeże Rewalskie
Sława Sławno 3-1 Sokół Pyrzyce

Kolejka 14 - 11 listopad

Gwardia Koszalin 3-1 Sokół Pyrzyce
Wybrzeże Rewalskie 4-2 Sława Sławno
Pogoń Barlinek 1-0 Piast Drzonowo
Hutnik Szczecin 2-2 Ina Goleniów
Stal Szczecin 1-2 MKS DRAWA
Piast Chociwel 1-2 Sarmata Dobra
Victoria Przecław 1-3 Gryf Kamień Pomorski
Vineta Wolin 2-0 Leśnik/Rossa Manowo

Kolejka 15 - 14 listopad

Leśnik/Rossa Manowo 0-1 Gwardia Koszalin
Gryf Kamień Pomorski 4-1 Vineta Wolin
Sarmata Dobra 3-0 Victoria Przecław
MKS DRAWA 3-1 Piast Chociwel
Ina Goleniów 4-1 Stal Szczecin
Pogoń Barlinek 0-0 Hutnik Szczecin
Sława Sławno 2-1 Piast Drzonowo
Sokół Pyrzyce 0-2 Wybrzeże Rewalskie



Terminarz rundy wiosennej




Kolejka 16 - 20 marzec

Gwardia Koszalin - Wybrzeże Rewalskie
Sokół Pyrzyce - Piast Drzonowo
Sława Sławno - Hutnik Szczecin
Pogoń Barlinek - Stal Szczecin
Ina Goleniów - Piast Chociwel
MKS DRAWA - Victoria Przecław
Sarmata Dobra - Vineta Wolin
Gryf Kamień Pomorski - Leśnik/Rossa Manowo

Kolejka 17 - 27 marzec

Gryf Kamień Pomorski - Gwardia Koszalin
Leśnik/Rossa Manowo - Sarmata Dobra
Vineta Wolin - MKS DRAWA
Victoria Przecław - Ina Goleniów
Piast Chociwel - Pogoń Barlinek
Stal Szczecin - Sława Sławno
Hutnik Szczecin - Sokół Pyrzyce
Piast Drzonowo - Wybrzeże Rewalskie

Kolejka 18 - 3 kwiecień

Gwardia Koszalin - Piast Drzonowo
Wybrzeże Rewalskie - Hutnik Szczecin
Sokół Pyrzyce - Stal Szczecin
Sława Sławno - Piast Chociwel
Pogoń Barlinek - Victoria Przecław
Ina Goleniów - Vineta Wolin
MKS DRAWA - Leśnik/Rossa Manowo
Sarmata Dobra - Gryf Kamień Pomorski

Kolejka 19 - 10 kwiecień

Gwardia Koszalin - Sarmata Dobra
Gryf Kamień Pomorski - MKS DRAWA
Leśnik/Rossa Manowo - Ina Goleniów
Vineta Wolin - Pogoń Barlinek
Victoria Przecław - Sława Sławno
Piast Chociwel - Sokół Pyrzyce
Stal Szczecin - Wybrzeże Rewalskie
Hutnik Szczecin - Piast Drzonowo

Kolejka 20 - 17 kwiecień

Gwardia Koszalin - Hutnik Szczecin
Piast Drzonowo - Stal Szczecin
Wybrzeże Rewalskie - Piast Chociwel
Sokół Pyrzyce - Victoria Przecław
Sława Sławno - Vineta Wolin
Pogoń Barlinek - Leśnik/Rossa Manowo
Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski
MKS DRAWA - Sarmata Dobra

Kolejka 21 - 24 kwiecień

MKS DRAWA - Gwardia Koszalin
Sarmata Dobra - Ina Goleniów
Gryf Kamień Pomorski - Pogoń Barlinek
Leśnik/Rossa Manowo - Sława Sławno
Vineta Wolin - Sokół Pyrzyce
Victoria Przecław - Wybrzeże Rewalskie
Piast Chociwel - Piast Drzonowo
Stal Szczecin - Hutnik Szczecin

Kolejka 22 - 1 maj

Gwardia Koszalin - Stal Szczecin
Hutnik Szczecin - Piast Chociwel
Piast Drzonowo - Victoria Przecław
Wybrzeże Rewalskie - Vineta Wolin
Sokół Pyrzyce - Leśnik/Rossa Manowo
Sława Sławno - Gryf Kamień Pomorski
Pogoń Barlinek - Sarmata Dobra
Ina Goleniów - MKS DRAWA

Kolejka 23 - 8 maj

Ina Goleniów - Gwardia Koszalin
MKS DRAWA - Pogoń Barlinek
Sarmata Dobra - Sława Sławno
Gryf Kamień Pomorski - Sokół Pyrzyce
Leśnik/Rossa Manowo - Wybrzeże Rewalski
Vineta Wolin - Piast Drzonowo
Victoria Przecław - Hutnik Szczecin
Piast Chociwel - Stal Szczecin

Kolejka 24 - 15 maj

Gwardia Koszalin - Piast Chociwel
Stal Szczecin - Victoria Przecław
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin
Piast Drzonowo - Leśnik/Rossa Manowo
Wybrzeże Rewalskie - Gryf Kamień Pomorski
Sokół Pyrzyce - Sarmata Dobra
Sława Sławno - MKS DRAWA
Pogoń Barlinek - Ina Goleniów

Kolejka 25 - 22 maj

Pogoń Barlinek - Gwardia Koszalin
Ina Goleniów - Sława Sławno
MKS DRAWA - Sokół Pyrzyce
Sarmata Dobra - Wybrzeże Rewalskie
Gryf Kamień Pomorski - Piast Drzonowo
Leśnik/Rossa Manowo - Hutnik Szczecin
Vineta Wolin - Stal Szczecin
Victoria Przecław - Piast Chociwel

Kolejka 26 - 29 maj

Gwardia Koszalin - Victoria Przecław
Piast Chociwel - Vineta Wolin
Stal Szczecin - Leśnik/Rossa Manowo
Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski
Piast Drzonowo - Sarmata Dobra
Wybrzeże Rewalskie - MKS DRAWA
Sokół Pyrzyce - Ina Goleniów
Sława Sławno - Pogoń Barlinek

Kolejka 27 - 2 czerwiec

Sława Sławno - Gwardia Koszalin
Pogoń Barlinek - Sokół Pyrzyce
Ina Goleniów - Wybrzeże Rewalskie
MKS DRAWA - Piast Drzonowo
Sarmata Dobra - Hutnik Szczecin
Gryf Kamień Pomorski - Stal Szczecin
Leśnik/Rossa Manowo - Piast Chociwel
Vineta Wolin - Victoria Przecław

Kolejka 28 - 5 czerwiec

Gwardia Koszalin - Vineta Wolin
Victoria Przecław - Leśnik/Rossa Manowo
Piast Chociwel - Gryf Kamień Pomorski
Stal Szczecin - Sarmata Dobra
Hutnik Szczecin - MKS DRAWA
Piast Drzonowo - Ina Goleniów
Wybrzeże Rewalskie - Pogoń Barlinek
Sokół Pyrzyce - Sława Sławno

Kolejka 29 - 12 czerwiec

Sokół Pyrzyce - Gwardia Koszalin
Sława Sławno - Wybrzeże Rewalskie
Piast Drzonowo - Pogoń Barlinek
Ina Goleniów - Hutnik Szczecin
MKS DRAWA - Stal Szczecin
Sarmata Dobra - Piast Chociwel
Gryf Kamień Pomorski - Victoria Przecław
Leśnik/Rossa Manowo - Vineta Wolin

Kolejka 30 - 13 czerwiec

Gwardia Koszalin - Leśnik/Rossa Manowo
Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski
Victoria Przecław - Sarmata Dobra
Piast Chociwel - MKS DRAWA
Stal Szczecin - Ina Goleniów
Hutnik Szczecin - Pogoń Barlinek
Piast Drzonowo - Sława Sławno
Wybrzeże Rewalskie - Sokół Pyrzyce
©